Вітання Голови Профспілки Георгія Труханова до Міжнародного Дня студентів

Вітання Голови Профспілки Георгія Труханова до Міжнародного Дня студентів17 листопада – Міжнародний день студента – особливий день для студентів всього світу. Це свято справжньої студентської солідарності, що не має меж та кордонів, зближує та об’єднує молодих людей на усіх континентах.

Студенти сьогодні – це креативні, мобільні, успішні та сміливі люди, які розуміють, чого хочуть від життя. Вони не бояться експериментів, прагнуть випробувати власні сили, уміння та знання у пошуках нових горизонтів та вершин.

Студенти сьогодні – це серйозні, амбіційні, упевнені в собі люди, які обирають шлях у майбутнє через власний досвід чи призму свого бачення речей. Вони справжні провідники нових ідей, рушії технічного прогресу з професійним підходом до справ.

Приємно сьогодні констатувати, що молодь прагне творчо мислити, пізнавати незвідане, висувати перед собою мету і добиватися свого.

Успіхів та наснаги вам, шановні студенти України! Наполегливості у справах, кохання у серцях, міцних знань та здійснення усіх благородних цілей, найсміливіших прагнень і сподівань!

Голова Профспілки працівників освіти і науки України              Георгій Труханов
0
15 листопада 2013
2 564

Схожі публікації


Догори